Náš tým...

Jak vybíráme lektory?

Pracujeme v týmu. Protože víme, že SDÍLENÍ a VZÁJEMNÁ INSPIRACE je klíčem k úspěchu ve vzdělávání. Jinak to nejde. S našimi lektory probíráme individuálně každé dítko – jaké dělá pokroky, jak se mu daří,
jak se ve skupince cítí….

Stejně tak naši lektoři procházejí školením a mají za sebou praxi s výukou malých dětí a teenagerů. Spolupracujeme také s rodilými mluvčími.

Zajímá vás, jak lektory vybíráme? Otázka je jednoduchá:
„Chtěl bych, aby tento člověk učil mé děti?“

Práce s dětmi je náročná a my víme, že výsledky stojí za všechnu tu vloženou energii. Nicméně je potřeba počítat s tím, že je to běh na dlouhou trať. Kdo vydrží – sklízí ovoce i ovace :).

Co dva roky chodíme s kůží na trh – naši žáčci absolvují Cambridge Exams v externí jazykové škole Akcent Praha – v příslušném levelu. A to bychom si nemohli dovolit, kdybychom neměli špičkový tým lektorů.

Zuzana Švestková

majitelka vzdělávacího centra, lektorka

To, co dělám, dělám ráda. Baví mě práce s lidmi, kteří milují angličtinu a s nadšením předávají své znalosti zábavnou formou dál dětem. Vzdělávání dětí je náročná disciplína, ale velmi smysluplná a inspirující. Chce to hodně pokory a ochoty na sobě stále pracovat. 

Pavlína Kleinová

lektorka

Vystudovala jsem Karlovu univerzitu – obor učitelství se specializací angličtina. Během studia jsem získala stipendium na katedře anglistiky v Padově. Během vysokoškolských studií jsem každé prázdniny pracovala v anglicky nebo německy mluvících zemích.

Martina Harvanová

lektorka

S angličtinou se setkávám odmalička díky příbuzným, kteří žijí v USA. Aktivně jsem
angličtinu používala jako průvodkyně na zámku a nebo jako letuška v letadlech Českých aerolinií.
Vystudovala jsem mezinárodní obchod na VŠE a pak tři roky žila v Austrálii.

Anička Biolková

lektorka

K angličtině mám vztah už od mala, kdy jsem jezdila na letní anglické tábory s rodilými mluvčími. Na gymplu jsem se chytala každé příležitosti jet na výměnný pobyt a nebo do zahraničí, fascinovalo mě poznávat nové kultury a komunikovat s cizinci.

Lucie Marczellová

lektorka

Angličtina je součástí mého života už odmala. Vždycky mě bavilo ji poslouchat, číst si ji a mluvit jí. Po tom, co jsem v Irsku pracovala jako au-pair, jsem anglictinu také studovala a později jsem ji začala i učit. Výuka mi přinesla mnoho zajimavých zkušenosti a poznatků.

Eva Schůtová

lektorka

Výuce angličtiny a lektorství jazyků se věnuji už několik let. Dokončuji pedagogické studium a kromě angličtiny se zabývám výukou češtiny jako cizího jazyka, což je nesmírně zajímavý obor a skvělá příležitost, jak naučit cizince česky. Naplňuje mě učit angličtinu především děti.

Emily Beaulieu

lektorka

I was born and raised in Minnesota, USA. I received my Elementary Education degree and STEM Education certification from Minnesota State University-Mankato. Before moving to the Czech Republic, I taught fifth grade at a charter school in North St. Paul, Minnesota. 

Greg Clancy

lektor

I was born and raised in Massachusetts, USA and received my Bachelors degree in Elementary Education from the College of Charleston in South Carolina. I started teaching at the elementary school in 2017 and have come to enjoy the local culture and strong community.

Markéta Vlčková

manažerka zábavy

Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku a neustále se ráda vzdělávám. Práci s dětmi se věnuji již od ukončení střední školy a stále více mě naplňuje. Lektorovala jsem angličtinu pro děti ve věku 5-12 let a také vedla kroužek při MŠ.

Zuzana Švestková

majitelka vzdělávacího centra, lektorka

To, co dělám, dělám ráda. Baví mě práce s lidmi, kteří milují angličtinu a s nadšením předávají své znalosti zábavnou formou dál dětem. Vzdělávání dětí je náročná disciplína, ale velmi smysluplná a inspirující. Chce to hodně pokory a ochoty na sobě stále pracovat. 

Angličtina mě před lety dovedla k zajímavé práci v nadnárodní společnosti. Zkušenost, které jsem tam získala, dnes uplatňuji každý den při řízení našeho vzdělávacího centra a studium speciální pedagogiky, mi zase otevřelo obzory v oblasti vzdělávání dětí. Každý jsme neopakovatelný originál a když máme pocit bezpečí a motivaci, zvládneme v rámci svých možností všechno, co si přejeme.  Angličtina jednoznačně obohatila můj život a to nejen po pracovní stránce, ale získala jsem díky ní i mnoho dobrých přátel, komfortní pocit při cestování a obecně lepší orientaci v dění kolem sebe.

Pavlína Kleinová

lektorka

Vystudovala jsem Karlovu univerzitu – obor učitelství se specializací angličtina. Během studia jsem získala stipendium na katedře anglistiky v Padově.

Během vysokoškolských studií jsem každé prázdniny pracovala v anglicky nebo německy mluvících zemích – např. Hamburg, Regensburg, New York, San Francisco, Los Angeles…

Nyní již několikátým rokem pracuji jako lektor v jazykové škole a zároveň učím angličinu a němčinu na základní škole velké i malé děti.

Připravuji děti na Cambridge Tests, úroveň Movers, tak i Flyers.

Učení jazyků v dětském věku pokládám za důležité, protože jsou u nadšených dětí vidět jasné pokroky a nestydí se mluvit, což je prvním krokem k úspěšnému zvládnutí cizího jazyka

Martina Harvanová

majitelka vzdělávacího centra, lektorka
S angličtinou se setkávám odmalička díky příbuzným, kteří žijí v USA. Aktivně jsem angličtinu používala jako průvodkyně na zámku a nebo jako letuška v letadlech Českých aerolinií.
 
Vystudovala jsem mezinárodní obchod na VŠE a pak tři roky žila v Austrálii. Po návratu domů jsem pracovala u mezinárodní logistické firmy. Během mateřské dovolené se svými třemi syny jsem začala vyučovat angličtinu, čemuž se věnuji dodnes. Zároveň pracuji jako tour manager&průvodkyně amerických turistů nejen po Praze a české kotlině, ale i po sousedních evropských zemích.
 
Stejně jako s mými klienty – turisty musím přesně vědět, kde začne naše cesta a kde skončíme, tak i s dětmi při výuce angličtiny vím, jaký je náš cíl a jak se k němu dostaneme. A víte jak? Hlavně hravě a interaktivně. Při výuce využívám spoustu pomůcek a her. Zapojujeme všechny smysly a hodně se hýbeme. Čím dříve děti s výukou začnou, tím ochotnější jsou se s lektorem hýbat a hrát si, to mi věřte.
 
Proto je tak důležité začít s angličtinou kolem 4.-5. věku dětí. Mé osobní lektorské zkušenosti to jen potvrzují

Anička Biolková

lektorka

K angličtině mám vztah už od mala, kdy jsem jezdila na letní anglické tábory s rodilými mluvčími. Na gymplu jsem se chytala každé příležitosti jet na výměnný pobyt a nebo do zahraničí, fascinovalo mě poznávat nové kultury a komunikovat s cizinci.

To vedlo i k tomu, že jsem po maturitě odjela na rok a půl studovat do Švédska. Výuka a každodenní konverzace byly najednou v angličtině, což pro mě byl velký posun a bavilo mě to. Chtěla bych angličtinu předávat dál, protože otevírá lidem dveře do světa, ať už kvůli cestování, poznávání přátel nebo pracovním příležitostem.

Kromě lektorování angličtiny také pracuji v kavárně, kde si mimo jiné plním svůj malý sen – peču dorty.

Lucie Marczellová

lektorka
Angličtina je součástí mého života už odmala. Vždycky mě bavilo ji poslouchat, číst si ji a mluvit jí. Po tom, co jsem v Irsku pracovala jako au-pair, jsem anglictinu také studovala a později jsem ji zacala i uýit. Vyuka mi prinesla mnoho zajimavých zkušenosti a poznatků nejen o jazyku samotném, ale hlavně o dětech. Baví mě výuka hrou, kdy děti ani nepoznají, že se učí ….
A to je přesně ta chvíle, kdy se toho naučí naprosto nejvíc. Angličtinu pak vstřebávají zcela přirozeným způsobem bez bariér.

Eva Schůtová

lektor
Výuce angličtiny a lektorství jazyků se věnuji už několik let. Dokončuji pedagogické studium a kromě angličtiny se zabývám výukou češtiny jako cizího jazyka, což je nesmírně zajímavý obor a skvělá příležitost, jak naučit cizince česky.
 
Naplňuje mě učit angličtinu především děti, upřednostňuji komunikativní přístup, TPR metodu a zabývám se podporou rozvoje mluvení ve výuce angličtiny. Během lekcí angličtiny nemáme s dětmi nouzi o hravou atmosféru. Nejraději zpíváme, tančíme, hýbeme se, tvoříme, pořádáme tematické akce během roku a moc si to užíváme!
 
Právě propojení učení se jazyka se zážitkem je to, co přináší dětem při výuce radost a pro mě je tohle ta nejlepší zpětná vazba.

Emily Beaulieu

lektorka
I was born and raised in Minnesota, USA. I received my Elementary Education degree and STEM Education certification from Minnesota State University-Mankato. Before moving to the Czech Republic, I taught fifth grade at a charter school in North St. Paul, Minnesota. I enjoy teaching because I love to work with children, see them progress in their academics, and to see them grow as a whole person. Developing relationships with the kids and seeing them learn to effectively communicate in English is very important to me. I also love to play games and make crafts with the children. Previously, I spent a few months living in Spain, Costa Rica, and Australia before making the decision to live in the Czech Republic. In my spare time I enjoy ballet, traveling, and cooking. I am excited to begin my second year living in the Czech Republic!
 

Greg Clancy

lektor
I was born and raised in Massachusetts, USA and received my Bachelors degree in Elementary Education from the College of Charleston in South Carolina.
 
I started teaching at the elementary school in Poříčí nad Sázavou in 2017 and have come to enjoy the local culture and strong community. In my free time I love playing sports, traveling throughout Europe, spending time with friends, and trying new things.
 
Teaching has opened new doors and opportunities in my life. I am extremely fond of interacting with students, and helping them advance their English goals and perspectives. I am excited to begin my fourth year of teaching English within the Czech Republic.

Markéta Vlčková

manažerka zábavy

Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku a neustále se ráda vzdělávám.

Práci s dětmi se věnuji již od ukončení střední školy a stále více mě naplňuje.

Dětský smích je pro mě největší odměnou.

Lektorovala jsem angličtinu pro děti ve věku 5-12 let a také vedla kroužek při MŠ.

V současné době učím v MŠ a organizuji akce a tábory v Get Ready.

Ráda fotím, miluju fitness a vůbec všechny sporty. Jsem licencovaný Sportovní instruktor dětí a mláděže. Takže zábava, angličtina a sport jsou moje doména.

Věřím, že s úsměvem a dobrou náladou je možné cokoliv na světě.